رژیم غذایی ممنوع

ٰٰرژیم غذایی ممنوع

رژیم غذایی ، برای چه کسانی ممنوع  است؟

برای کسانی که یکی از بیماریهای زیر را داشته باشند  رژیم غذایی ممنوع است

 1. بیماری های ضعیف کننده نظیر سرطان و سل
 2. اختلال های روانی
 3. افسردگی شدید
 4. مشکلات تغذیه
 5. صرع
 6. ضعف کلیه یا ناراحتی های کلیه
 7. کسانی که مبتلا به سوتغذیه شدید هستند
 8. افراد ضعیف و کم انرژی
 9. کسانی که به تازگی عمل جراحی کرده‌اند یا بیماری‌ سختی را پشت سر گذاشته اند و هنوز بهبودی کامل نیافته‌اند
 10. افراد داراری حالت های خستگی شدید
 11. کسانی که تحت فشار یا خیلی عصبانی هستند
 12. کسانی که جریان خون ثابت ندارند
 13. کسانی که افت قند دارند
 14. خانوم باردار
 15. کسانی که داروی ویژه وثابت مصرف میکنند

رژیم غذایی لاغری برای 

کوچک کردن شکم

بهترین دستور برای کوچک شدن و رژیم غذایی برای لاغر شدن ، انحصار صبحانه به خوردن میوه ها مخصوصا میوه های کم قند و کم چربی بود اگر بخواهید رژیم غذایی لاغری بگیرید و شکم شما کوچک شود باید مدتی صبحانه خود را به میوه اختصاص دهید و تا ظهری غذای دیگر نخورید بهترین میوه برای این کار مرکبات و انواع آلو و گوجه و گلابی است . بقیه میوه ها نیز در این مورد مفیدند. وقتی شما چند روز صبح میوه مثلا لیمو یا پرتقال خوردید و تا ظهر غذای دیگری نخوردید مشاهده خواهید کرد که پیه های شکم شما آب شده و میتوانید ورزش نمایید و شکم بند ببندید. 

چرا خوردن میوه صبح لاغر میکند

قبلا باید بدانیم همانطور در روز نشو و نما کرده و شب می خوابند سلول های بدن ما هم همین عمل را دارند حیوانات هم مانند روز با کمک نور افتاب و مواد غذایی پرورش می نمایند روز قد میکشند روز بزرگ می شوند روز عظلات خود را فربه می سازند.پس غذایی که روز جذب بدن شما شود می سوزد و بقیه آن دفع میگردد.از طرف دیگر تنها قند و چربی ها هستند که در بدن ایجاد کنند و ذخیره نمایند ، وقتی شما صبح میوه مثلا ترش بخورید غذایی خورده اید که دارای بهترین ویتامین ها و فلزاتی که در عمل ساختمان و ترمیم سلول ها نظیر ندارد و چون در این میوه قند و چربی نیست برای سوخت و ساختمان از ذخیره های بدن استفاده خواهید نمود.

فقط با خوردن غذا رژیم غذایی بگیرید

و لاغر شوید

این دستور که متکی به غذا خوردن است با دستور های دیکر فرق فاحشی داشته و اثر حتمی و موثر دارد. من به شما توصیه میکنم غذا بخورید تا لاغر شوید ولی دیگران میگویند امساک نمایید و از این راه خود را ضعیف و ناتوان سازید و مستعد گرفتن امراض که یکی از ان ها چاقی است گردید.شب ها غذای سبک بخورید یا هیچ نخورید ولی صبحانه یا نهار شما مفصل شد عیبی ندارد این بدترین دستورهاست و نه تنها لاغر نمیشوید بلکه ضررهای بسیار دارد و سرانجام شخص را چاق مینماید.اما طبق این دستور شما صبح از بهترین غذاها یعنی میوه استفاده میکنید و ناهار و شام هر چه می‌خواهید می‌‌خورید.(خوردن  انگور،کشمش،خرما،انجیر،توت تازه یا خشک،پنیر،عسل،کره،خاکشیر بسیار مفید است اگر شب بخورند لاغر میشوند، روزه بگیر ها لاغر می شوند).حالا اگر می خواهید رژیم غذایی بگیرید و لاغر شوید بر عکس ان چه تا بحال شنیده اید برنج و سایر مواد نشاسته ای و پر چرب را شب میل کنید و صبح جز میوه چیز دیگر نخورید که گفته اند صبح میوه طلاست.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ شما را می دهیم